Czy wiesz jakie efekty przynoszą Twoje social media? Ile kosztuje Cię pozyskanie nowego klienta? Czy osiągasz założone cele? Nie da się prowadzić efektywnych social media bez odpowiedniej ewaluacji. A do tego potrzeba odpowiedniego narzędzia.
Nie mnożąc bytów – plik Excel, który może pomóc Ci policzyć Twoje KPI – niezależnie czy chodzi o wizerunek, obsługę klienta, Facebooka, Twittera, sprzedaż czy bardziej zaawansowane wskaźniki.

Po co mi ten plik?

SZERSZA PERSPEKTYWA

Sprawdzaj swoje wyniki, planuj cele, obliczaj osiągane efekty i optymalizuj działania na podstawie przeliczonych danych.

OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE

Rezygnuj z działań, które nie przynoszą efektów albo optymalizuj je tak, by przynosiły największe zyski. Dowiedz się ile kosztuje pozyskanie nowego klienta (lub fana), ile wydajesz na różne działania i czy ma to uzasadnienie biznesowe.

OSZCZĘDZAJ CZAS

Zamiast inwestować w działania, które nie dają efektów, wybieraj tylko te, które przyniosą Ci korzyści. Żeby wiedzieć co działa, a co nie, musisz mierzyć swoją efektywność.

MIERZ DZIAŁANIA W SOCIAL MEDIA

Poznaj przykładowe wskaźniki dla wizerunku, obsługi klienta i sprzedaży. Generuj wykresy do raportów. Oblicz wskaźniki istotne dla Twojego szefa np. LTV czy CAC.

Masz coś do przedyskutowania?