Kryzysy dzieją się rzadko – mogło by się wydawać, ze nie ma się czym przejmować. Ale często nie zauważamy, że to codzienne wpadki – literówki, źle obsłużony klient, zwykła pomyłka – tworzą nasz wizerunek i przynoszą długotrwałe skutki.

Jak chronić się przed zagwozdkami, jak radziły sobie większe i mniejsze marki, dlaczego wybuchają kryzysy i jak sobie z nimi radzić?

Zobacz darmowy fragment i przekonaj się czy chcesz kupić pełną książkę

Korzyści

WYJĄTKOWA

Jedyna w Polsce, jedna z kilku o polskich social media, jedna z niewielu na świecie. Prawdziwy rodzynek. To nie znaczy, że nie znajdziesz tam niczego dla siebie.

BEZPIECZEŃSTWO

Naprawdę dzięki wiedzy z tej książki możesz poczuć się bezpieczniej. Opisuję dokładnie co należy robić, przestrzegam i wyjaśniam. Każdy case study, a jest ich dużo, ma dokładną instrukcję jak należało zareagować prawidłowo.

KOLEKTYWNA WIEDZA

Zaprosiłam do współpracy kilkudziesięciu ekspertów z różnych dziedzin – między innymi blogowania, SEO, marketingu, PRu – i poprosiłam ich o rady i komentarze

PONADCZASOWA

Boisz się, że treści z książki się przedatują?

Treść książki jest dostosowana do różnych kanałów i różnych branż. Case study sięgają lat 2008-2013, ale możesz odnieść je bez problemu do tego, co dzieje się dzisiaj. Za 3 lata będzie równie aktualna jak wczoraj. Słowo 😉