Z e-booka Tajniki sprzedaży na LinkedIn, dowiesz się:

  • jak skutecznie sprzedawać na LinkedIn;
  • jak wyszukiwać kontakty na LinkedIn;
  • jak wykorzystywać swój profil do sprzedaży;
  • jakie treści tworzyć i jak je wykorzystywać sprzedażowo;
  • jak pisać wiadomości sprzedażowe i uprawiać social networking;
  • jak budować markę eksperta;
  • i wiele, wiele więcej!

E-book Tajniki sprzedaży na LinkedIn został także wzbogacony o ćwiczenia, protipy i hacki i przykładowe szablony wiadomości. Na 100 stronach znajdziesz maksimum przydatnej wiedzy, która pomoże Ci efektywnie sprzedawać i uprawiać social selling.

Nieważne czy jesteś CEO, freelancerem czy dyrektorem działu sprzedaży. Media społecznościowe zmieniły na zawsze sposób działania sprzedawców. Żyjemy w erze social sellingu, w której sztuką jest przyciągnięcie uwagi doskonale poinformowanego klienta. Skuteczna sprzedaż zależy również od budowania relacji w sieci i przekształcania ich w realne szanse sprzedażowe. „Tajniki sprzedaży na LinkedIn” to stustronnicowy e-book, który pomoże Ci wyciągnąć maksimum ze swojej obecności w tym portalu.

Odnieś sukces social w media

LinkedIn to jedna z najszybciej rozwijających się sieci profesjonalistów. I jest to miejsce dla Ciebie obowiązkowe jeśli chcesz promować swoją firmę, poszukujesz pracy, pracowników albo po prostu chciałabyś zwiększyć sprzedaż swoich usług lub produktów.

LinkedIn stanowi potężne narzędzie biznesowe dostępne dla Ciebie, za darmo, przez 24 godziny, przez siedem dni w tygodniu. To idealne miejsce do tego, aby poszukiwać nowych klientów bądź pracowników, tworzyć własną markę osobistą lub znaleźć wymarzoną pracę.

Z tego e-booka dowiesz się jak przekuć obecność swoją lub swoich pracowników w sukces sprzedażowy. Nie przeczytasz tutaj o strategii dla kont firmowych, ani o reklamie. Przeczytasz jedynie o działaniach, które w organiczny sposób mogę zbudować sprzedaż w Twojej firmie. Konta firmowe są potrzebne – służą do budowy marki i zwiększania rozpoznawalności firmy. Ale to konta osobowe sprzedają. Bo prawda jest taka, że kupujemy od ludzi.

Tajniki sprzedaży na LinkedIn

Krok po kroku zostaniesz przeprowadzony przez najważniejsze aspekty social sellingu i jego filary, poznasz działające protipy oraz ćwiczenia, których wykonanie zwiększy efektywność twojej sprzedaży. W e-booku przeczytasz o działaniach, które w większości w organiczny sposób pomogą zbudować sprzedaż w Twojej firmie. Konta firmowe są potrzebne – służą do budowy marki i zwiększania rozpoznawalności firmy. Ale to konta osobowe sprzedają. Bo prawda jest taka, że kupujemy od ludzi.

Nie jesteś przekonany do założenia konta lub inwestowania w swoją obecność na LinkedIn? Mam nadzieję, że te argumenty zachęcą Cię nie tylko do czytania dalej, ale także, dzięki nim dostrzeżesz potęgę tego portalu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Pytania i odpowiedzi

Nie ma jeszcze pytań

Zadaj pytanie

Na Twoje pytanie odpowie przedstawiciel sklepu lub inni klienci.

Dziękuję za pytanie!

Twoje pytanie zostało odebrane i wkrótce otrzymasz na nie odpowiedź. Proszę nie przesyłaj ponownie tego samego pytania.

Błąd

Warning

Wystąpił błąd podczas zapisywania twojego pytania. Prosimy o zgłoszenie tego faktu administratorowi strony. Dodatkowe informacje:

Dodaj odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź!

Twoja odpowiedź została odebrana i zostanie wkrótce opublikowana. Prosimy nie przesyłać ponownie tej samej odpowiedzi.

Błąd

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Questions and Answers

You are not logged in

Masz coś do przedyskutowania?